Працювали депутати «комунальної» комісії

23 березня відбулося засідання постійної депутатської  комісії з питань комунального майна, житлової політики, інфраструктури та благоустрою (голова Дмитро Ющук).

Депутати розглянули та підтримали наступні проєкти рішень:

- «Про передачу комунального майна з балансу Кузнецовського міського комунального підприємства» № 251 від 03.03.2021 року,

- «Про внесення змін до рішення міської ради від 15.12.2020 №50 «Про затвердження Переліку першого типу об’єктів комунального майна Вараської міської територіальної громади для передачі майна в оренду на аукціоні» № 252 від 03.03.2021 року,

- «Про внесення змін до установчих документів комунального підприємства «АрхПроект» Кузнецовської міської ради» № 271 від 18.03.2021 року,

-  «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки»  № 156 від 18.02.2021 року.

Розглянули заяву від мешканців м-н Будівельників 33/1 щодо виділення коштів та впровадження в дію проєкту «Реконструкція розподільчої теплової системи теплопостачання від теплової камери ТК 9-8 до споживачів».

На доопрацювання залишили проєкт рішення «Про надання згоди на безоплатну передачу майна «Фірми «Скорпіо ЛТД» у комунальну власність територіальної громади м.Вараш. Не підтримали  проєкт щодо встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку.

На наступному засіданні депутати «комунальної» комісії планують розглянути заяви та пропозиції від мешканців міста щодо встановлення дитячих майданчиків та місць для паркування автівок.

Онлайн-трансляція засідання: