Вараська громада долучається до глобального екологічного проєкту "Озеленення планети"

Цьогоріч, 10 квітня, у рамках глобального екологічного проєкту «Озеленення планети» планується висадка 1 млн дерев за 24 години у всіх куточках світу. Місією ініціативи на наступні 3 роки є висадка 100 млн дерев по всій планеті і поширення цієї теми серед усіх верств населення, аби змінити екосвідомість людей для шанобливого ставлення до природи.

Вараська громада також долучається до цієї ініціативи та запрошує усіх охочих партнерів і волонтерів до співпраці.

5 квітня Дмитро Стецюк від імені Вараської міської ради, Сергій Таякін від імені Рівненської АЕС та Ірина Теслюк, як організатор проєкту «ОЗЕЛЕНЕННЯ УКРАЇНИ»  в Рівненській  області,  підписали Меморандум про співробітництво.

Сторони домовились про співпрацю щодо:

- привернення уваги до проблем екології та до відновлення екосистеми країни;

- ормування позитивного іміджу України у світі через колективну історію успіху українців.

Під час спільної прес-конференції підписанти озвучили про проведення наймасштабнішої толоки в громаді.

«Дякую всім, хто вже долучився чи планує долучитися до цієї ініціативи. За допомогою таких проектів ми можемо не лише зробити місто, громаду кращою, підвищити екологічну свідомість її мешканців, а й привернути увагу інвесторів. Тому хочемо, щоб цей проект теж допомагав Вараській громаді розвиватися. Запрошую приєднуватися усіх небайдужих разом творити наше чисте майбутнє!» - прокоментував заступник міського голови Дмитро Стецюк.

«Рівненська АЕС з великим задоволенням бере участь в таких проектах. І робить свій внесок для нашого міста. Щоб після нас щось дійсно залишилося нашим дітям, внукам, правнукам», - додав заступник генерального директора Рівненської АЕС з управління інфраструктурою Сергій Таякін.

До акції долучаються: громадські активісти, молодіжні організації, ОСББ, депутати, старости, бізнесмени, працівники РАЕС, комунальні підприємства, активні та свідомі мешканці всієї громади.

Зокрема, на території Вараша визначили головні локації для висадки зелених насаджень та прибирання.

Акція стартує 10 квітня. Збір біля площі перед стадіоном «Ізотоп». Початок о 12.00 год.