Учні Вараша повертаються до навчання у школах

Освітній процес у закладах загальної середньої освіти міста Вараш буде відновлено із 19 квітня 2021 року. Таке рішення сьогодні ухвалили на позачерговому засіданні члени комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Вараської міської територіальної громади.

“У місті минув пік сезонної захворюваності серед дітей, спостерігаємо зниження, карантинні обмеження дали свої позитивні результати. У навчальних закладах сільських територій нашої громади, де ми раніше відновили навчання, не спостерігається збільшення захворюваності дітей. Отже можемо повертати учнів до шкіл”, - сказав міський голова Олександр Мензул.

Також із 19 квітня дітям буде дозволено відвідувати заклади позашкільної освіти. Окрім цього поновлюються заняття у Початковому спеціалізованому мистецькому навчальному закладі Вараська дитяча музична школа за умови дотриманням усіх протиепідемічних заходів.