Правоохоронці зустрілися із майбутніми випускниками Вараського району

З метою зацікавити випускників до вступу на навчання у навчальні заклади Міністерства внутрішніх справ України, працівники ювенальної превенції Вараського відділу поліції  ГУНП в Рівненській області провели зустрічі із учнями навчальних закладів Вараського району.

Поліцейські зокрема розповіли, що цьогоріч Харківський національний університет внутрішніх справ  здійснює набір для здобуття ступеня вищого освіти «бакалавр» за спеціальністю  «Облік та оподаткування», а  Національна академія внутрішніх справ  - за спеціальністю «Правоохоронна діяльність» спеціалізацією « Кримінальна поліція» для підрозділів Департаменту боротьби з наркозлочинністю.

Також правоохоронці поінформували учнів про умови, перспективи та переваги навчання та служби в Національній поліції України, а також про діяльність кожного з  профільних навчальних закладів країни. Ознайомили з вимогами до кандидатів на службу в поліції, необхідним пакетом документів, етапами відбору та іншою необхідною абітурієнтам інформацією, з якою додатково можна ознайомитись на офіційному сайті ГУНП в Рівненській області  www.rv.npu.gov.ua/uk, або ж – звернувшись до працівників сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських УКЗ ГУНП в Рівненській області за телефонами: (0362) 979-790, (067) 362 – 40-80, (050)- 425 – 60-12.

Вараський РВП ГУНП в Рівненській області