Керівники вараських ліцеїв представили аналіз сильних та слабких сторін своїх навчальних закладів

У Вараші відбулося чергове засідання робочої групи з напрацювання стратегії розвитку освітньої галузі Вараської громади. Сьогодні члени групи ознайомилися із слабкими і сильними сторонами навчальних закладів. Відповідні презентації підготували керівники Вараських ліцеїв №1,2,3,4,5, Вараської гімназії та Старорафалівського закладу загальної середньої освіти.

Під час засідання оцінювалися наявність у закладі умов для навчального процесу, домедичної допомоги, матеріально-технічне забезпечення, умов для спортивно-масової роботи, організації харчування, навчання дітей із особливими освітніми потребами тощо. Окрім цього обговорювалися питання вартості утримання навчального закладу, оптимізації процесів, навчальної потужності та ін.

Нагадаємо, що перше засідання робочої групи з напрацювання стратегії розвитку освітньої галузі Вараської громади відбулося 18 березня. Результатом роботи групи має стати стратегічне розуміння подальшого розвитку навчальних закладів громади, приведення освітнього господарства до систематизованого порядку.