Запобігти пожежам - основне питання виїзного засідання обласної комісії ТЕБ та НС

Сьогодні на Сарненщині проходить виїзне засідання обласної комісії ТЕБ та НС, в якій беруть участь заступник міського голови Роман Хондока та начальник відділу цивільного захисту населення Анатолій Тонкошкурий.

Основне питання - запобігання та протидія масовим пожежам лісів, торфовищ та сільськогосподарських угідь в літній період.

"На території Вараської громади є великі площі лісових насаджень, торфів.В найкоротші терміни проведемо з населенням громади роз'яснювальну роботу. Завжди краще запобігти надзвичайній ситуації, ніж витрачати кошти на її ліквідацію. На території сіл є дві місцеві пожежні команди - в селах Більська Воля та Мульчиці. За потреби залучатиметься спецтехніка лісових господарств та міського сектору ДСНС. А ще краще мешканцям дотримуватися правил пожежної безпеки: не розпалювати багаття в лісі, особливо зараз - в сезон відпочинку", - коментує Роман Хондока.