Вараш: рятувальники взяли участь у Тижні безпеки життєдіяльності в одному з дошкільних навчальних закладів міста

13 травня співробітники Вараського міського сектору та 12-ї державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Рівненській області провели для вихованців закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 1 профілактично-агітаційний захід, який відбувся у рамках Тижня безпеки життєдіяльності.

До дитячого садочку вогнеборці завітали на автомобілі першої допомоги. Під час спілкування рятувальники розповіли присутнім правила пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності, наголосили на неухильному їх дотриманні. Також, говорилось і про те, як діяти у разі виникнення надзвичайної події.

Як завжди, діти виявили неабияку зацікавленість до роботи оперативно-рятувальної служби. Всім присутнім було наочно продемонстровано можливості, тактико-технічні характеристики та призначення спеціальної техніки. Діти на власні очі побачили бойовий одяг та спорядження, пожежно-технічне обладнання, яке бійці Державної служби України з надзвичайних ситуацій використовують при ліквідації різних надзвичайних подій, в тому числі пожеж, дорожньо-транспортних пригод тощо.

На завершення заходу всі бажаючі мали можливість посидіти у пожежному автомобілі та сфотографуватись з рятувальниками.

Такі профілактичні заходи дають можливість суттєво зменшити виникнення надзвичайних ситуацій за участю дітей. Дозволяють підняти культуру життя та навчити дітей не лише уникнути небезпеки, але й правильно діяти у складній ситуації.

Вараський МС ГУ ДСНСУкраїни у Рівненській області

Ігор ШЕВЧУК