Особливі гості у Вараському відділу поліції

Напередодні Міжнародного дня захисту дітей в гості до Вараського районного відділу поліції навідалися вихованці міського центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю.

На прохання вихователів закладу, правоохоронці розповіли про роботу поліції, правила безпеки на дорозі. Зокрема, продемонстрували, якими сигналами регулюється дорожній рух та за допомогою яких засобів і пристосувань позначається місце дорожньо-транспортної пригоди.

Працівники сектору реагування патрульної поліції показали спецзасоби й засоби індивідуального захисту та дали змогу бажаючим приміряти їх. Із цікавістю вони слухали старшого інспектора Миколу Волоса, який розповідав про те, за яких умов вони застосовуються.

Утім, найбільшу захопленість у вихованців реабілітаційного центру викликала можливість проїхати містом з поліцейськими на службовому авто.

А наостанок старший інспектор ювенальної превенції Зоряна Мельник подарувала гостям повітряні кульки з поліцейською символікою та солодкі подарунки.

Інформацію надано Вараським районний відділом поліції ГУНП у Рівненській області