Відбудеться перше засідання Молодіжної ради при виконавчому комітеті Вараської міськради

У п'ятницю 4 червня 2021 року відбудеться перше засідання Молодіжної ради при виконавчому комітеті Вараської міської ради. Захід заплановано розпочати о 17:30 у приміщенні Центру дозвілля відділу культури виконавчого комітету Вараської міської ради.

За словами заступника міського голови Дмитра Стецюка, під час засідання відбудеться обрання керівного складу ради, а також буде сплановано проєктну роботу на поточний місяць та узгоджено плани.

Відмітимо, що установчі збори Молодіжної ради відбулися на початку попереднього місяця. 31 травня виконавчий комітет Вараської міської ради затвердив відповідне положення.

Нагадаємо, що ініціативна група з написання ґрантової заявки проєкту "МолодьТуТ: створи простір молодіжних перспектив у своїй громаді" одержала матеріали для планування дизайну простору та готується до зустрічі з дизайнерами команди ґрантодавця. Вараш був відібраний з-поміж 70 заявок та одержить ґрант у $25.000 у рамках згаданого проєкту.