Розпочато роботу зі створення у Вараші пам'ятного знаку "Захисникам України"

Відбулося перше засідання комітету з питань спорудження у Вараші пам'ятного знаку "Захисникам України". У четвер 3 червня 2021 року члени комітету та активісти обговорювали основні завдання роботи комітету, розглянули можливі варіанти розміщення пам'ятника, а також стилістичні напрямки в його оформленні.

Окрім цього учасники засідання розглянули закордонні та українські аналоги подібних пам'ятних знаків.

"Вараська громада має визначитися із концепцією, місцем розташування, розробити технічні умови, а затим маємо створити інформаційний резонанс, щоб на конкурс, який оголосимо, подали багато пропозицій і конкурсній комісії було із чого вибрати найкращий варіант", - говорить начальник Відділу архітектури та містобудування виконачого комітету Вараської міської ради Владислав Ільницький.