Запрошуємо на виставку картин вараського художника Сергія Максимчука

У приміщенні виконавчого комітету Вараської міської ради у рамках проєкту "Один митець - один місяць" експонуються роботи художника Сергія Максимчука. Для вараського митця це 18 персональна виставка.

Автор прапора та герба Вараша, почесний громадянин міста є учасником спільних всеукраїнських та міжнародних виставок і пленерів. Сергій Максимчук народився у с.Вовчицьк Маневицького району Волинської області. Живописець навчався у Московському університеті мистецтв (1981–82), також закінчив художню школу при художньо-освітньому центрі "Оберіг" (Київ, 1994).

Максимчук пише картини в імпресіоністичній манері. Створив авторську техніку об’ємного живопису. Його ім'я включено до енциклопедичного видання "Митці Рівненщини", а також до Енциклопедії Сучасної України. Нагороджений медаллю "За служіння мистецтву". Роботи зберігаються у Рівненському обласному краєзнавчому музеї, Маневицькому краєзнавчому музеї, а також у приватних колекціях Польщі, Франції, США, України.

Фото із Facebook-сторінок Сергія Максимчука та Сергія Денеги