Вараський ліцей №1 переміг в обласному етапі гри "Сокіл" ("Джура")

Рій "Стріла" Вараського ліцею №1 днями здобув перемогу в обласному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура"). Чотирнадцять команд із усієї області змагалися у лісовому масиві неподалік с. Олександрія Рівненського району.

За результатами змагань обласного етапу, що відбулися упродовж 8-12 червня 2021 року, саме переможець міського етапу гри серед закладів освіти Вараської міської територіальної громади виборов право представляни Рівненщину під час всеукраїнського етапу.

Вітаємо із досягненням Андрія Онука (ройовий), Олександра Федосюка, Владислава Дулька, Анастасію Мороз, Максима Сільмана, Наталію Талах, Юрія Теслюка, Кірілла Устименка, а також керівника рою Віктора Міцюка та виховників рою Валерія Кубая та Юлію Пухлій! Бажаємо наснаги нашим юним джурам і під час всеукраїнського етапу.

Слава Україні!

За інформацією Управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради