У Вараській громаді відзначили День медичного працівника

Фахівців медичної галузі Вараської громади із Днем медичного працівника привітав міський голова Олександр Мензул. Урочисті заходи та святковий концерт відбулися в актовій залі Вараської дитячої музичної школи.

За словами Олександра Мензула, модернізація та покращення надання медичних послуг є одним із пріоритетних завдань, яке ставить перед собою місцева влада. Міський голова підкреслив, що будь-які проблемні питання у сфері медицини не залишаються поза увагою влади, детально вивчаються і вирішуються. Він подякував усім медичним працівникам громади за роботу і побажав міцного здоров’я, вдячних пацієнтів, гідної оплати праці.

Грамоти та грошову винагороду 18 червня одержали працівники Вараської підстанції Сарненської станції екстреної (швидкої) медичної допомоги: завідувач Богдан Гаврилюк, водії Анатолій Гошка, Василь Калінка та Василь Шимонюк, фельдшери Галина Чорна, Юлія Гутник, Олександр Степчук та Михайло Митлош, молодша медична сестра Наталія Каштелян, старший фельдшер Ганна Левчик і лікар Наталія Медиченко.

Також Олександр Мензул вручив нагороди працівникам "Вараського центру первинної медичної допомоги": лікарю-терапевту Аллі Аскаровій, медичним сестрам Людмилі Бак, Вірі Парамоновій та Ніні Удіч, медичним реєстраторам Софії Кістенюк та Марії Подольській, молодшим медичним сестрам Марії Луковець та Ользі Яруті, лікарю-педіатру Олені Синовець, лікарю загальної практики-сімейному лікарю Тетяні Сніберко.

Відзначено грамотами та грошовою винагородою і працівників "Вараської багатопрофільної лікарні": завідувача інфекційного відділення В’ячеслава Глушка, техніка інженерно-технічного персоналу господарської служби Ніну Гранілову, старшу медичну сестру терапевтичного відділення Юлію Захарчук, медичного директора Анатолія Зосимчука, медичну сестру операційну відділення переливання крові Руслану Ігнатюк, рентгенолаборанта Тетяну Костецьку, завідувача патологоанатомічного відділення Романа Малиневського, лікаря-офтальмолога Сергія Міщука, завідувача лабораторії Катерину Павлик, медичну сестру приймально-діагностичного відділення Валентину Сушко, сестру-господиню поліклініки Резеду Федінчик.

Іще одним приємним «подарунком» стали свідоцтво "Лідер галузі у медичній сфері" та Національний сертифікат "Компанія року 2020" для "Вараського центру первинної медичної допомоги". Також працівники цієї установи – головний бухгалтер Ольга Ярошик, заступник директора Павло Пан, директор Жанна Мирончук – нагороджені сертифікатами "Професіонал року 2020". А очільницю "Вараської багатопрофільної лікарні" Тетяну Латишенко нагороджено орденом "Жінка, мир, безпека".

До привітань під час урочистостей долучився також і народний депутат Віктор М’ялик. Подяками Верховної Ради України та грошовими преміями були відзначені лікарі та медсестри "Вараської багатопрофільної лікарні".