"Ой, на Івана": як у Вараській громаді святкували Івана Купала

У Вараші на міському пляжі святкували Івана Купала. Головною метою заходу було відродження українських традицій.

6 липня жителі та гості громади мали можливість відвідати такі локації, як: "Купальський вінок", "Купальський пленер", "Купальські звуки", "Купальські ворожіння" та інші. Для дітей працювали надувні батути та інші атракціони. А юні красуні змогли взяти участь у конкурсі "Русалчина коса", під час якого члени журі визначали власницю найдовшої коси серед учасниць-жительок громади.

Також Будинком дитячої та юнацької творчості було організовано та проведено квест "Цвіт папороті". На імпровізованій сцені відбувся святковий концерт, а також конкурс "Караоке над рікою", де усі охочі мали змогу виграти призи.

На завершення, за традицією, відбулося запалювання купальського вогнища, спалювання Купала та Марени.