У Вараській громаді відсвяткували День родини

Щороку 8 липня в Україні відзначають День родини. Із нагоди свята на площі біля стадіону «Ізотоп» відбулися заходи для жителів і гостей Вараської громади.

На відвідувачів очікували дитячі розваги, фотозони, солодощі й напої та святковий концерт. Варто зауважити, що усі активності були безкоштовними.

Із вітальним словом виступили міський голова Олександр Мензул, заступник міського голови Дмитро Стецюк, представник релігійної громади "Преображення" Антон Сумленний, представник релігійної громад "Благодать" Петро Каленик та інші представники релігійних громад міста. Учасники заходу неодноразово наголосили на необхідності збереження і розвитку сімейних цінностей, на важливості родини як одного з ключових елементів здорового суспільства та необхідності підтримки українських сімейних звичаїв і традицій.

На завершення заходу всі охочі могли переглянути кінострічку під назвою "Вогнетривкий" просто неба.