Олександр Мензул нагородив бухгалтерів підрозділів виконавчого комітету та комунальних підприємств

Міський голова Олександр Мензул із нагоди професійного свята відзначив працівників централізованої бухгалтерії Управління освіти Вараської міської ради.

Урочистий захід відбувся 16 липня у приміщенні зали засідань управління освіти.

Також за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, добросовісне виконання своїх посадових обов’язків грошовою винагородою відзначені бухгалтери комунального підприємства "Вараштепловодоканал", Вараського центру первинної медичної допомоги, Вараського міського центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю імені З.А.Матвієнко, територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) міста Вараш, Департаменту культури, туризму, молоді та спорту виконавчого комітету Вараської міської ради.