Яскраві та веселі вихідні з фестивалем-конкурсом "Аніматор-шоу"

Уперше ІV регіональний фестиваль-конкурс "Аніматор-шоу" відбувся у Вараші – у попередні роки ця подія гостювала на Білому озері. Організували свято спільними зусиллями первинна профспілкова ораганізація ВП "Рівненська АЕС", Департамент культури, туризму, молоді та спорту виконавчого комітету Вараської міської ради та громадська організація "Культурний центр".

На відкритті фестивалю 16 липня учасники презентували розважальні програми. Упродовж двох днів свята працювали дитячі надувні гірки, батути, карусель, торгові ятки з іграшками, дитячими напоями та солодощами. Діти брали участь у конкурсах та майстер класах.

Під час гала-концерту "Аніматор-шоу 2021" визначено переможців цього фестивалю-конкурсу: група "Fun and Happy" Палацу культури ім.Лесі Українки міста Вараш посіла перше місце, аніматор-студія "Розважайлик" Володимирецького будинку культури – друге місце, а Дубенський міський будинок культури – третє місце. У номінації найкращий аніматор нагороджена Зоя Новосад із Дубенського міського будинку культури.