Вараські вболівальники підтримали рівненський "Верес" у першому матчі Прем'єр-ліги

Два десятки футбольних вболівальників Вараської громади підтримали рівненський "Верес" у стартовому матчі Української прем'єр-ліги сезону 2021/22 проти ковалівського "Колосу". Поєдинок відбувся у Луцьку, завершився нульовою нічиєю.

"Хочу подякувати за запрошення відвідати матч голові Рівненської обласної асоціації футболу Олексію Хахльову. Ми плануємо такі поїздки на виїздні та домашні матчі "Вереса" і в подальшому. Уже збираємося на виїзд до Києва, де 1 серпня відбудеться матч проти "Динамо". До слова, є ще один приємний момент, який поєднує нашу Вараську громаду із "Вересом": троє вихованців вараського футболу - Роман Ібрагімов, Роман Лисюк, Дмитро Шух - розпочали виступи за команду U-19. Сподіваємося, що хлопці наполегливо працюватимуть і через якийсь час побачимо їх в основній команді, як Артема Данилюка, Миколу Гайдучика. Упевнений, що підтримка "Вереса" дасть поштовх до розвитку футболу і в нашій громаді, в нашому районі. Із Олександром Мензулом та іншими моїми колегами будемо докладати максимум зусиль задля цього", - зауважує заступник міського голови Дмитро Стецюк.