Власними силами: працівники Вараського ліцею №1 готують заклад до нового навчального року

У Вараській громаді тривають ремонтні роботи у закладах освіти. Нині вже завершено роботи у декількох дитячих садочках, тривають поточні ремонти в окремих класах ліцеїв та гімназій.

Зокрема, у Вараському ліцеї №1 працівники закладу власними силами розпочали ремонт коридору на третьому поверсі будівлі. Роботи виконуються без залучення підрядників. Витратні матеріали – фарбу, шпаклівку та ін. – придбано за кошти бюджету громади.

"Це хороший приклад ілюстрації факту, коли можна працювати над якісними змінами у закладі, а не чекати поки все зроблять і все дадуть, принесуть на тарілочці із Вараша", – зауважує начальник Управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради Олена Корень.