Розпочато другу зміну дитячого літнього табору Вараського міського центру соціальних служб

Із початку тижня у Вараській громаді працює друга зміна дитячого літнього табору при підлітковому клубі "Бригантина" Вараського міського центру соціальних служб.

Упродовж трьох тижнів працівники центру організовуватимуть цікаве та активне дозвілля для дітей: різноманітні майстер-класи, ігри, міні-походи, зустрічі із відомими жителями Вараської громади, які поділяться із дітьми досвідом, правилами успіху та ін. Зокрема, цього місяця, як і під час попередньої табірної зміни, запланована зустріч із міським головою Олександром Мензулом.

IMG 20210609 120610

Дитячий літній табір функціонує уже впродовж п’яти років та щороку у ньому бере участь більше сотні дітей. Для них це одна із можливостей активно та з користю провести літні канікули.