Рятувальники та спеціалізовані служби Вараша відпрацьовували гасіння умовної пожежі у будівлі міської ради

Відбулося спільне тактико-спеціальні навчання із гасіння умовної пожежі та аварійно-рятувальних робіт у будівлі виконавчого комітету Вараської міської ради.

Участь у тренуванні окрім вогнеборців 12-ї державної пожежно-рятувальної частини ДПРЗ-6 м.Вараша та ДПРЗ-2 з пожежної охорони об'єктів ВП "Рівненська АЕС" також взяли спеціалізовані служби цивільного захисту Вараської міської територіальної громади - поліції, швидкої допомоги та комунального підприємства "Міські електричні мережі".

У роботі оперативного штабу брав участь начальник Відділу цивільного захисту населення Управління безпеки та внутрішнього контролю виконавчого комітету Вараської міської ради Анатолій Тонкошкурий. Окрім цього 13 серпня у практичних навчаннях застосування вогнегасників взяли депутат Вараської міської ради Катерина Пікусь (фракція "Пропозиція"), головний спеціаліст Відділу інформаційної політики та комунікацій Дар'я Бірюкова та провідний спеціаліст Відділу економічної безпеки Руслана Воронюк.