Міський голова Олександр Мензул нагородив грамотами працівників освіти та комунальних підприємств Вараської громади

Міський голова Олександр Мензул cьогодні вручив грамоти та грошові нагороди працівникам галузі освіти Вараської громади та комунальних підприємств "Вараштепловодоканал", "Управляюча компанія "Житлокомунсервіс" та "Благоустрій" із нагоди відзначення 30-ї річниці незалежності України.

"Щиро вітаю вас із Днем Державного Прапора України та 30-ю річницею незалежності України. Ці надважливі дати календаря – пам’ять про цілі покоління українців, що впродовж кількох століть боролися за власну незалежну державу. Незалежність – це найвища цінність кожної нації, а прапор, що вільно майорить на землі предків – символ державності. Сьогодні Україна переживає важкі та драматичні виклики за всю свою історію. Тому у нинішній складний час поняття Незалежності та Єдності України набуло для кожного з нас особливого змісту. Ми щиро вдячні за вашу плідну працю, за ваш особистий внесок у соціально-економічний та культурно-освітній розвиток нашої громади! Разом ми неодмінно збудуємо процвітаючу державу.  Слава Україні!", – сказав міський голова Олександр Мензул.