У ЦНАП Вараської громади видаватимуть техпаспорти та посвідчення водія

Вараська громада одержала 264 тис. грн субвенції із держбюджету для придбання комп’ютерного обладнання, що дозволить Центру надання адміністративних послуг видавати свідоцтво про реєстрацію автотранспортного засобу та посвідчення водія.

"Ми продовжуємо розвивати наш ЦНАП. Зараз обладнуємо одне робоче місце, також для одного із працівників Центру організуємо відповідне навчання. Гроші субвенції вже надійшли на наш рахунок. Днями приймали комісію, котра перевіряла наявність у нас різноманітної документації, наявність умов для приймання документів для реєстрації автотранспорту від жителів нашої громади", – зауважує директор Департаменту соціального захисту та гідності виконавчого комітету Вараської міської ради Світлана Осадчук.

Окрім того директор департаменту зауважує, що відбулися перемовини щодо укладення договору співробітництва з регіональним сервісним центром МВС у Рівненській області.