Спортсменів Вараської громади привітали із нагоди Дня фізичної культури та спорту

Із нагоди Дня фізичної культури та спорту, міський голова Олександр Мензул нагородив спортсменів, тренерів, вихованців дитячо-юнацьких шкіл, вчителів фізичної культури Вараської громади за вагомий внесок у розвиток фізичної культури і спорту, спорту вищих досягнень, пропаганду здорового способу життя.

"Недаремно у народі кажуть: у здоровому тілі – здоровий дух! Щиро дякую вам за те, що прищеплюєте любов до спорту, до здорового способу життя. Вітаю вас із професійним днем. Спорт – це наполеглива праця. І, як і під час будь-якої праці, не треба допускати перевантажень. Будьте здоровими, здоров'я вашим родинам!", – сказав міський голова Олександр Мензул.