Вараська багатопрофільна лікарня одержала нове медичне обладнання

Сьогодні Вараська багатопрофільна лікарня отримала першу партію медичного обладнання. Зокрема, у поставці апарати ультразвукової діагностики, відеоларингоскопи, шприцові насоси, дефібрилятори-монітори, операційні столи та ін.

Побачити апаратуру на власні очі виявили бажання секретар Вараської міської ради Геннадій Дерев’янчук, депутати Віра Литвин (фракція "Пропозиція"), Олександр Дерев’янчук (фракція "Європейська солідарність"), Володимир Хоружий (фракція "Слуга народу"), начальник Відділу охорони здоров’я Департаменту соціального захисту та гідності Вікторія Михайловська.

"Обладнання надійшло за умовами довгострокового кредитування – упродовж двох років будемо розраховуватися за нього із міського бюджету. Щодо переліку обладнання, то ми провели низку зустрічей із фахівцями-медиками нашої лікарні, усі побажання саме від лікарів", – зауважив міський голова м.Вараш Олександр Мензул.

Директор Вараської багатопрофільної лікарні Тетяна Латишенко подякувала виконавчій владі громади та своїм колегам-депутатам, котрі підтримали придбання обладнання для медичного закладу.

"Ми з колегами переглянули обладнання, деякі апарати нас не задовільнили, тож сьогодні міський голова Олександр Мензул оперативно вирішив питання щодо заміни обладнання з компанією-постачальником", – сказала Тетяна Латишенко.

Нагадаємо, під час пленарного засідання 12 сесії Вараської міської ради, що відбулося 24 вересня, депутати ухвалили рішення надати дозвіл Вараській багатопрофільній лікарні прийняти на зберігання із можливістю використання медичне спеціалізоване обладнання.