Запрошуємо до обговорення проєкту Стратегії розвитку Вараської громади

Оприлюднено проєкт Стратегії розвитку Вараської міської територіальної громади на період до 2027 року. Документ містить розділи щодо ресурсного потенціалу громади, її інфраструктури, стану господарського комплексу, фінансово-бюджетної сфери, екополітики.

Над розробкою проєкту стратегії, процес якої стартував у червні цього року, працювали учасники експертних груп відповідних напрямків – провідні фахівці галузей, представники громадськості, підприємництва, структурних підпрозділів виконавчого комітету, комунальних підприємств, депутати Вараської міської ради, представники органів державної влади, ВП "Рівненська АЕС", регіональний координатор ПРООН з досягнення цілей сталого розвитку у Рівненській області, директор установи "Агенція регіонального розвитку Рівненської області" та ін.

Проєкт рішення Вараської міської ради "Про затвердження Стратегії розвитку Вараської міської територіальної громади на період до 2027 року" №1153 від 29.10.2021 р.

Під час 21-го засідання учасники експертних груп розглядали аспекти соціально-економічного розвитку, аналізували різноманітні показники за п'ять років (2016-2020 рр.), виявляли сильні/слабкі сторони Вараської громади, можливості та загрози. За результатами порівняльних переваг громади, викликів напрацьовано стратегічне бачення, цілі та завдання розвитку громади. Із протоколами засідань та інформаційними повідомленнями можна ознайомитися у розділі Розробка стратегії.

Запрошуємо громадськість розглянути представлений документ і надіслати до 25 листопада 2021 року свої пропозиції, викладені у формі, Управлінню економіки та розвитку громади за адресою ел.пошти ekonomika@varash-rada.gov.ua