У роботі 14-ї сесії Вараської міської ради оголошено перерву

У Вараші сьогодні розпочалася 14 сесія Вараської міської ради. Для участі у засіданні зареєструвалося 30 депутатів.

У порядку денному більше ста питань. Розгляд депутати розпочали із депутатських звернень.

Зокрема, проблемного питання щодо заборгованості зі сплати підприємцями Вараської громади (1 і 2 груп) єдиного податку. Позицію податкової інспекції депутатам озвучила головний державний інспектор Вараського відділу оподаткування фізичних осіб ГУ ДПС у Рівненській області Тетяна Кириловець. Після заслуховування інформації депутати ухвалили рішення направити звернення до регіонального підрозділу державної податкової інспекції задля одержання офіційної відповіді.

Також депутати підтримали звернення, підписане головами усіх депутатських фракцій, стосовно пропозицій щодо змін у кадровому складі виконавчої влади Вараської громади.

У свою чергу міський голова Олександр Мензул зауважив, що для формування пропозицій необхідно передусім заслухати звіти посадових осіб за рік роботи.

Олександр Мензул

"Пропоную обговорювати будь-які кадрові зміни після розгляду звітів посадових осіб. Кожен депутат має публічно висловити свою позицію шляхом голосування чи не голосування за конкретний звіт. За результатами голосування будемо обговорювати кадрові зміни", – сказав міський голова під час засідання.

Затим депутати розпочали розгляд питань порядку денного – після розгляду чотирьох із них депутат Володимир Хоружий (фракція "Слуга народа") запропонував оголосити перерву в роботі сесії до 17 листопада.