"Бюджетна" комісія заслухала бюджетні запити головних розпорядників на 2022 рік

Відбулося засідання Комісії з питань бюджету, фінансів, економічного розвитку та інвестиційної політики Вараської міської ради. На засіданні розглянули три питання порядку денного.

2 грудня депутати заслухали інформацію стосовно бюджетних запитів на 2022 рік головних розпорядників виконавчого комітету Вараської міської ради. Через відсутність кворуму рішень члени комісії не ухвалювали.

3039

Зокрема, щодо потреб у коштах у наступному році доповідали директор Департаменту культури, туризму, молоді та спорту Наталія Петрович, начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності, головний бухгалтер виконавчого комітету Альона Шумра, начальник фінансового управління Валентина Тацюк.