Працівниці виконавчого комітету Вараської міської ради взяли участь у флешмобі до дня української хустки

Працівниці структурних підрозділів виконавчого комітету, комунальних підприємств Вараської міської ради взяли участь у флешмобі, присвяченому Всесвітньому дню української хустки.

Таку акцію днями запропонував Департамент культури, туризму, молоді та спорту. Усі охочі сьогодні могли сфотографуватися й запостити свої фото у соціальних мережах із хештегом #День_Української_Хустки2021_Вараська громада

3114

Відмітимо, що хустка – символ українського народу, оберіг, що символізує любов та свободу, вірність традиціям та патріотизм. Свято має на меті об’єднати жінок різного фаху та віку для збереження та відновлення українських традицій та популяризації української культурної спадщини.