"Гуманітарна" комісія підтримала бюджетні запити у сфері культури

Відбулося засідання Комісії з гуманітарних питань, дитячої, молодіжної політики та спорту Вараської міської ради.

Під час засідання 8 грудня у приміщенні Департаменту культури, туризму, молоді та спорту депутати розглянули бюджетні запити цього структурного підрозділу виконавчого комітету на 2022 рік.

IMG 3312

Зокрема, департаментом планується продовжити роботу із оновленням культурної сфери громади, відзначення свят та подій у громаді, розвитку туризму, спорту, впровадження нових активностей для молоді та підсилення міжнародного співробітництва щодо молодіжної політики у Вараській громаді.

Депутати заслухали усі пропозиції, озвучені працівниками департаменту та підтримали їх для реалізації у 2022 році.