Вифлеємський вогонь миру у Вараші

У Вараській громаді відбулася естафета із перенесення Вифлеємського вогню миру.

За традицією, першими Вифлеємський вогонь зустріли депутати міської ради та представники виконавчої влади громади.

Так, на шістнадцятій сесії Вараської міської ради восьмого скликання скаутська організація "Пласт" урочисто передала вогонь міському голові Олександру Мензулу.

267465561 288242433250866 6298581743780988349 n

Очільник громади подякував пластунам за передачу Вифлеємського вогню для Вараської громади та привітав усіх з прийдешніми новорічними та різдвяними святами.

17 грудня Олександр Мензул разом із заступниками міського голови Дмитром Стецюком, Ігорем Воскобойником, Романом Хондокою, керуючим справами виконавчого комітету Сергієм Денегою передали його першим учасникам тематичного забігу.

Учасники акції естафетою пронесли вогонь від будівлі міської ради через усе місто-супутник до каплиці на пристанційній площі Рівненської АЕС.

267923940 288525456555897 1869791211355351120 n

У забігу взяли участь: скаутська організація "Пласт", Amber Tri Sports, дитяча громадська організація "Ольбери", представники благодійного проєкту "Пакет Добра.Вараш", виконавчого комітету, депутатського корпусу Вараської міської ради, Рівненської АЕС, Центру реабілітації м.Вараш, військової частина 3045 Національної гвардії України, ВП ГО "УкрЯТ" у Рівненській області, Вараської міської ради старшокласників "Ватра", Вараської гімназії, рятувальники ДСНС, представники ТМ "Скиба", Varash Running Club, працівники Вараського центру первинної медичної допомоги.

За задумом організаторів естафета мала на меті продемонструвати прагнення мешканців Вараської громади до миру, порозуміння та об'єднання зусиль заради розвитку і процвітання.