Вараський міський центр соціальних служб організував благодійний новорічний ярмарок

Найбільш теплим і радісним святом вважається Новий рік. Кожна дитина і навіть доросла людина чекає новорічного чарівництва. А додають особливої атмосфери святково прикрашені домівки та новорічний настрій міста і головна зелена красуня.

27 грудня працівниками та гуртківцями підліткових клубів Вараського міського центру соціальних служб була проведена святкова програма, яка включала в себе розваги для дітей "Монстрик та wintergames" та новорічну виставку картин керівників гуртків. А також організовано продаж власної солодкої випічки та гарячого глінтвейну, який проводився з метою збору коштів для термінового лікування 10-місячного Олексійчика з діагнозом СМА 2 типу із с.Сварині, життя якого залежить від уколу, який коштує більше $2 млн.

270028684

Незважаючи на морозець, який підщипував за щічки і дорослих, і дітей, усіх присутніх розважали головні герої програми – веселі клоуни Бім, Бом та два Зайці-вуханці, які організували веселі ігри та конкурси для малечі. У ролі клоунів виступили вихованки гуртка "Літературна вітальня" Таїсія Калісінська та Ольга Некритюк (керівник Тетяна Тарасюк), а в ролі зайців Юля Попеляєва і Анна Веремейчук, вихованки гуртка "Аеробіка" (керівник Лариса Бондар).

270191451 1320239655065187 2272404949749403173 n

Перед веселощами усіх добре розігріли фізичною розминкою спортсменки-фігуристки гуртка "Аеробіка". Драйвовими танцями та руханками підігрівали глядачів вихованки хореографічного гуртка "FlashDance" (керівник Іванна Муравинець). Святкового настрою додали пісні вокального гуртка "Соло" у виконанні Катерини Крук, Софії Полюхович, Аполлінарії Пашко та ансамблю "Криниченька" (керівник Світлана Сімашко). Майстерно продекламували вірші про зиму вихованці гуртка "Літературна вітальня" (керівник Тетяна Тарасюк).

270207788 1320239251731894 2797422205187795858 n

Висловлюємо подяку директору Департаменту культури, туризму, молоді та спорту Наталії Петрович за допомогу в організації та наданні солодощів для учасників розважальної програми.

Немає ніяких сумнівів, що ймовірність незвичайних подій зростає під Новий рік. Сама природа натякає, що навіть найсміливіші ідеї можуть втілитися в реальність – варто лише захотіти. Просимо усіх небайдужих взяти з нас приклад та допомогти здійснити найзаповітнішу мрію батьків хворого хлопчика, долучившись до збору коштів. Поодинці ми слабкі, але разом – велика сила. Давайте творити добро гуртом!

Реквізити банків: мама, Савостяник Василина Вячеславівна.
Приватбанк 5168 7573 7757 6188
Ощадбанк 5167 8031 1727 4923

Інформація, відео та світлини Вараського міського центру соціальних служб