Перший молитовний сніданок у Вараській громаді

У Вараській громаді відбувся перший молитовний сніданок, на якому керівництво громади, депутати міської та обласної рад, представники керівництва району, підприємці та інші гості спільно з представниками духовенства молилися про захист і Божу охорону для Вараської громади та всієї України.

30 грудня у Палаці культури ВП РАЕС ім. Лесі Українки пролунали молитви за мир, військовослужбовців і волонтерів, медичних працівників, освітян, сім’ю, економіку, владу.

Міський голова м.Вараш Олександр Мензул зауважив, що ця подія, яка вперше відбувається на теренах громади, об’єднала представників усіх конфесій Вараської громади – задля блага держави, спокою у душах, для майбутнього.

IMG_4884.jpg

"Наша частина має назву "молитва за владу", але я хочу нагадати, що стаття Конституції України говорить, що влада – це народ. У нас всі ті, хто нині при владі, такі самі громадяни. Тому цю молитву я присвятив би громаді та усій Україні. Приємно, що нам вдалося започаткувати такий молитовний сніданок у нашій громаді. Упевнений, ця традиція буде продовжуватися, її перейматимуть й інші громади та міста", – сказав очільник громади.

Участь у заході взяли також заступники міського голови Дмитро Стецюк, Ігор Воскобойник, Роман Хондока, секретар міської ради Геннадій Дерев’янчук, керуючий справами виконавчого комітету Сергій Денега, директор Департаменту житлово-комунального господарства, майна та будівництва Дмитро Ющук, начальник Управління економіки Ірина Барабух, директор Департаменту культури, туризму, молоді та спорту Наталія Петрович, начальник Управління освіти Олена Корень.

Депутатський корпус Вараської міської ради представляли Віра Литвин, Володимир Хоружий, Олександр Дерев’янчук, Петро Мартинюк, Катерина Пікусь, Антон Сумленний, Яна Горегляд, Артем Стецюк, Любов Сусь, Олег Сніжко.

IMG 4767

Також у спільних молитвах взяли участь заступник генерального директора РАЕС Ігор Вітковський, голова Первинної профспілкової організації РАЕС Іван Мельник, начальник Управління інформації та зв’язків із громадськістю, депутат Вараської районної ради Сергій Гуцало.

Молитви і промови виголошували старший пастор ХВЄ "Благодать" Петро Каленик, пастор ХВЄ "Благодать" Станіслав Мілтанов, пастор ЄХБ "Преображення" Євгеній Риндик, пастор ЄХБ "Преображення" Ігор Парфеса, громада Свято-Покровської парафії Рівненської єпархії Віталій Боднар, військовий капелан отець Микола, Архімандрит отець Сафроній, отеwь Йосип (Шарко) із Свято-Софіївської парафії Рівненської єпархії, настоятель парафії Спасо-Преображенського собору Сарненської єпархії УПЦ, протоірей Володимир Денисюк, Василь Плахотка із парафії Успіння Пресвятої Діви Марії Луцької дієцезії Римсько-католицької церкви, пастор Християнської церкви "Світло Зорі" Юрій Рабий, Архієпископ Рівненський і Острозький Владика Іларіон.

IMG 4841

Взяли участь у сніданку директор Вараського центру первинної медичної допомоги Жанна Мирончук, директор КП "Вараштепловодоканал" Юрій Трачук, начальник ДПРЗ-2 Анатолій Патейчук, заступник командира в\ч 3045 Анатолій Романюк, заступник директора Вараської багатопрофільної лікарні Анатолій Зосимчук.

Окрім цього на захід завітали підприємці Антон Маєвський, Анатолій Бортнік, Любов Гутнік, Дмитро Сільчук, Максим Дядюра, керівник ГО "Ветеранська спілка учасників АТО та захисників Вітчизни" Борис Бірюк, учасник АТО Валерій Конопко, керівник Кузнецовської міської організації Української спілки ветеранів Афганістану Петро Ширко, волонтер Галина Бобрук, керівник ГО "СК "Амбер трі спортс" Станіслав Харечко, співорганізатор акції "Чужих дітей не буває" Ірина Кривко.

На перший молитовний сніданок було запрошено гостей із Рівненської області та Вараського району: голову Володимерецької ОТГ Василя Ковенька, голову Вараської районної ради Ярослава Березюка, депутата обласної ради, вдову Героя України Вікторію Опанасюк, заступника селищного голови Володимерецької ОТГ Івана Базака, старосту декількох сіл Дубровицької територіальної громади Віктора Кузіна, державного експерта Директорату медичних послуг МОЗ Павла Груленка.