У центрі Вараської громади вперше створили ялинку з авто

У понеділок, 3 січня, кілька десятків автомобілістів Вараської громади долучились до флешмобу.

Місцевий клуб автолюбителів «Cars Var» спільно з Департаментом культури, туризму молоді та спорту виконавчого комітету Вараської міськради на майдані Незалежності разом з іншими автомобілістами створили новорічну ялинку з автівок.

Світлина instagram v_reyent

Близько пів сотні водіїв сформували зі своїх машин фігуру ялинки, яку "прикрасили" увімкнутими автомобільними ліхтарями.

Зазначимо, подібні акції організовуються й в іншим містах України. Так, цьогоріч близько 300 автомобілістів створили новорічну ялинку у столиці.