• Головна
  • Новини
  • У Вараській громаді відсторонили невакцинованих медиків та комунальників

У Вараській громаді відсторонили невакцинованих медиків та комунальників

У Вараській громаді сьогодні відсторонювали від роботи медиків, комунальників і місцевих урядовців, які досі не зробили хоча б одне щеплення від коронавірусної хвороби COVID-19. 31 січня набув чинності відповідний наказ Міністерства охорони здоров’я України.

Зокрема, у Вараській громаді відсторонено 28 осіб: десять працівників КП "Вараштепловодоканал", шість – КП "Управляюча компанія "Житлокомунсервіс", дванадцять осіб медичного персоналу КНП "Вараська багатопрофільна лікарня".

Працівники виконавчої гілки влади та інших комунальних підприємств вакциновані або повністю, або однією дозою вакцини проти COVID-19, або мають абсолютні протипоказання до щеплень від коронавірусної хвороби.

До слова, як стало відомо від першого заступника голови Рівненської ОДА Сергія Подоліна під час сьогоднішнього брифінгу, на Рівненській АЕС відсторонено 15 працівників.

Зауважимо, із 27 січня на території Вараської громади встановлено "червоний" рівень епіднебезпеки.

Нагадуємо, Центр вакцинації населення від COVID-19 у Вараші працює у приміщенні Центру дозвілля за адресою м-р Будівельників 2А ("Лісова пісня"). Центр працює щодня із 9:00 до 15:00 без вихідних (обідня перерва з 12:00 до 12:30). Щеплення відбуваються вакцинами CoronaVac, Pfizer, Moderna.

Попередній запис для вакцинації відбувається за номером телефону (067) 678-76-32 або у порядку "живої" черги. Також усі ФАП та амбулаторії Вараської громади забезпечені вакцинами проти COVID-19, вакцинація там відбувається за попереднім записом.

Читайте також:

Інформація щодо запровадження "червоного" рівня епіднебезпеки на території Вараської громади із 27 січня 2022 року

Підписуйтеся на офіційну сторінку у мережі Facebook – до вашої уваги ексклюзивні відеотрансляції, обговорення матеріалів та подій, анонси заходів та ін. Долучайтеся!

Чат-бот Вараської громади! Telegram, Viber Приєднуйтесь!