Звіт про роботу спеціальної комісії щодо виконання протиепідемічних заходів у Вараській МТГ станом на 4 лютого 2022 року

Із метою запобігання поширенню на території Вараської міської територіальної громади гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, відповідно до:

• Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб", постанови Кабінету Міністрів України №1236 від 09.12.2020 "Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" (зі змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 24.11.2021 №1240);
  • протоколу позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій №2 від 25.01.2022; протоколу позачергово засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Рівненської області №2 від 25.01.2022;
  • протоколу позачергового засідання комісії з питань техногенно екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Вараської міської територіальної громади №1440-ПТ-ТЕБ та НС-02-22 від 26.01.2022 комісія вирішила:

Встановити на території Вараської міської територіальної громади з 00 год. 00 хв. 27 січня 2022 року "червоний" рівень епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та забезпечити безумовне виконання відповідних протиепідечних заходів згідно з якими забороняється:

• робота закладів освіти, в яких вакциновано менше ніж 100% співробітників;
  • робота ТРЦ;
  • робота розважальних закладів;
  • робота закладів, що реалізують непродовольчі товари (зокрема ринків);
  • робота закладів побутового обслуговування;
  • діяльність закладів із розміщення;
  • проведення масових заходів;
  • робота кінотеатрів, театрів та інших закладів культури;
  • робота закладів громадського харчування (окрім роботи на винос та доставки);
  • робота спортзалів, басейнів;
  • міжобласні та міжнародні перевезення.

Даним протоколом Вараському РВП ГУ НП у Рівненській області, Володимирецькому управлінню Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області спільно з відділом екологічного контролю управління безпеки та внутрішнього контролю було дано доручення забезпечувати посилений контроль за дотриманням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 №1236 "Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" (зі змінами).

Основною метою спеціальної комісії з проведення моніторингових обстежень на території Вараської міської територіальної громади є перевірка дотримання основних норм та правил, що зазначені у постановах Головного державного санітарного лікаря України.

photo5467828912584243289

3 лютого 2022 року з метою забезпечити безумовне виконання відповідних протиепідечних заходів спеціальною комісією була проведена моніторингова перевірка об’єктів торгівлі продовольчими і непродовольчими товарами, які здійснюють свою діяльність на території міста Вараш (аптечні кіоски, аптеки, продуктові та промислові магазини по м-ну Будівельників).

Під час моніторингової перевірки у суб’єктів господарювання, які здійснюють свою діяльність на території м.Вараш основними порушеннями були: недотримання соціальної дистанції серед відвідувачів магазинів, використання не сертифікованих засобів для миття підлоги і протирання поверхонь, не правильне використання масок (не були закриті ніс та рот), відсутність одноразових рукавичок у продавців, скупчення людей, відсутність відповідного тимчасового маркування для перебування в черзі з дотриманням дистанції між відвідувачами. Комісією надавалися рекомендації для суб’єктів господарювання не обслуговувати в магазинах відвідувачів без масок.

Комісією також наголошувалося на необхідності і надалі дотримуватися усіх карантинних норм і обмежень відповідно до постанов Кабінету Міністрів України та Головного державного санітарного лікаря України.

Чат-бот Вараської громади! Telegram, Viber Приєднуйтесь!