"Земельна" комісія продовжила розгляд питань

Відбулося засідання Комісії з питань земельних відносин, містобудування та екології Вараської міської ради.

11 лютого члени комісії продовжили розглядати питання, які стосувалися надання земельних ділянок у місті Вараш та у сільських місцевостях та не були опрацьовані під час минулого засідання, що відбулося 4 лютого. Також було запропоновано включити до порядку денного комісії ще декілька питань. Члени комісії підтримали дану пропозицію.
На початку засідання члени комісії вирішили заслухати начальника Відділу архітектури та містобудуваня, головного архітектора Владислава Ільницького щодо детального плану територій по дорозі Рівненській.

IMG 6603
Усі проєкти рішень, які були розглянуті під час засідання, підтримано та рекомендовано до голосування на найближчому пленарному засіданні сесії Вараської міської ради.

Чат-бот Вараської громади! TelegramViber Приєднуйтесь!