У Вараській громаді вперше відзначили День Єднання

Сьогодні у Вараській громаді відзначили День єднання, встановлений Указом Президента два дні тому.

Щороку 16 лютого в Україні на державному рівні відзначатимуть нове державне свято з метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз, пропагандистського та морально-психологічного тиску на суспільну свідомість.

Із нагоди Дня єднання навпроти будівлі Вараської міської ради підняли Державний Прапор України та спільно виконали Гімн України міський голова Олександр Мензул, заступники міського голови, працівники виконавчих органів і депутати Вараської міської ради.

IMG 6783

"У цей непростий тривожний час українці демонструють свою силу – силу в єдності, силу у вірі та довірі нашій армії, адже тільки сильні духом люди не бояться ворога і завжди перемагають. Слава Україні!" – сказав міський голова Олександр Мензул.

Чат-бот Вараської громади! Telegram, Viber Приєднуйтесь!