Міський голова Олександр Мензул нагородив вараських рятувальників

У Вараській громаді міський голова міста Вараш Олександр Мензул нагородив рятувальників за підсумками роботи за 2021 рік.

За вагомий внесок у вирішенні завдань, покладених на ДСНС України, особисту виконавчу дисципліну, сумлінне, самовіддане, високопрофесійне виконання службових обов’язків у сфері запобігання виникнення пожеж, їх ліквідацію протягом минулого року.

"Сьогодні відзначаємо День єднання. Наша сила в єдності, яка демонструє, що Україну не можна налякати. Нас не так просто здолати. Також сьогодні за результатами року хочемо відзначити вас. Впевнений що і надалі будемо плідно співпрацювати. Оскільки саме ви є на першому рубежі усіх надзвичайних ситуацій громади. Дякуємо, що саме ви обрали професію рятувальників. За вашу мужність, професіоналізм і самовідданість. За те, що там, де потрібна допомога, ви завжди є першими", – зауважив Олександр Мензул.

IMG 6825 копія

Сьогодні, 16 лютого нагородили працівників 12-ї державної пожежно-рятувальної частини 6-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Рівненській області грамотою виконавчого комітету міської ради та грошовою винагородою:

• диспетчера, молодшого сержанта служби цивільного захисту Наталію Березну
  • начальника караулу, капітана служби цивільного захисту Юрія Ватаманюка
  • командира відділення, старшого сержанта служби цивільного захисту Олександра Дякова
  • командира відділення – старшого прапорщика служби цивільного захисту Олександра Жируна
  • диспетчера, молодшого сержанта служби цивільного захисту Наталію Коханець
  • начальника караулу, капітана служби цивільного захисту Ігоря Натину
  • командира відділення-водія, прапорщика служби цивільного захисту Михайла Слюсаря
  • заступника начальника, майора служби цивільного захисту Романа Щербачука
  • водія, старшого сержанта служби цивільного захисту Сергія Бігуна
  • пожежного-рятувальника, прапорщика служби цивільного захисту Ігоря Вакуліча
  • командира відділення, старшого прапорщика служби цивільного захисту Віктора Войтовича
  • водія, старшину служби цивільного захисту Руслана Гурина
  • командира відділення-водія, старшого прапорщика служби цивільного захисту Віталія Хандоку
  • водія, старшого сержанта служби цивільного захисту Володимира Шепетька.

Чат-бот Вараської громади! Telegram, Viber Приєднуйтесь!