Для голів ОСББ Вараша організували семінар із правил пожежної безпеки і дій у разі надзвичайних ситуацій

Відбувся семінар "Забезпечення правил пожежної безпеки у багатоквартирних будинках та правил поведінки в умовах загрози та виникнення надзвичайних ситуацій".

Представники Відділу цивільного захисту виконавчого комітету спільно із працівниками Вараського районного управління ГУ ДСНС України у Рівненській області розповіли головам ОСББ Вараша щодо правил пожежної безпеки у багатоквартирних будинках.

Анатолій Тонкошкурий та Ігор Шевчук відповідно наголосили на необхідності дотримання правил і приведення прибудинкової території у відповідність до протипожежних норм. Окрім цього фахівці надали повну та вичерпну інформацію щодо питань цивільного захисту та правил поведінки в умовах загрози надзвичайної ситуації, а також відповіли на запитання присутніх.

Чат-бот Вараської громади! Telegram, Viber Приєднуйтесь!