Олександр Мензул привітав вараських комунальників із професійним святом

Міський голова міста Вараш Олександр Мензул привітав комунальників громади з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.

Сьогодні, 18 березня працівники комунальних підприємств "Вараштепловодоканал", "УК "Житлокомунсервіс" та "Благоустрій" отримали грамоти та грошові винагороди за сумлінну працю, професійну майстерність, зразкове виконання посадових обов’язків.

IMG 8087 2

Олександр Мензул подякував комунальникам за їх важливу і нелегку працю у цей тяжкий час для країни.

"Попри війну маємо надалі працювати, надавати жителям комунальні послуги. Ваша робота надзвичайно важлива, адже ви створюєте атмосферу позитиву. Зараз ми маємо продемонструвати, що наша громада – це комфорт, чисті вулиці, під’їзди, тепла вода. Вашу роботу зараз бачать родичі та друзі, які приїхали із міст, де відбуваються бойові дії. Вітаю із вашим професійним святом", – сказав міський голова.

Чат-бот Вараської громади! Telegram, Viber Приєднуйтесь!