Вітаємо комунальників Вараської громади та України з професійним святом!

Міський голова Олександр Мензул вітає працівників комунальних підприємств Вараської громади із Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.

"Ваша робота дуже важлива для функціонування та забезпечення Вараша й громади і всієї України. Ви підбадьорюєте наших воїнів, адже забезпечуєте комфорт у тилу. У вас свій фронт, також важливий", – сказав Олександр Мензул.

Напередодні професійного свята міським головою вручено грамоти та грошові винагороди працівникам комунальних підприємств "Вараштепловодоканал", "УК "Житлокомунсервіс" та "Благоустрій".

Чат-бот Вараської громади! Telegram, Viber Приєднуйтесь!