До Вараша прибув гуманітарний вантаж від американської організації

Сьогодні до Волонтерського штабу Вараської громади надійшла гуманітарна допомога від Ради міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX).

У гуманітарному вантажі - засоби гігієни для дітей та дорослих, памперси та інше. Усі ці товари будуть передані тим, хто постраждав від бойових дій та окупації.
Дякуємо IREX і директорці програми "Мріємо та діємо" Мяхрібан Дракман за підтримку та допомогу Україні в такий скрутний час.

IMG 9221

До слова, IREX є виконавцем проєкту міжнародної технічної допомоги - Програми "Мріємо та діємо". Проєкт сприяє тому, щоб молоді українці розглядали демократичне європейське майбутнє своєї країни як частину власного життя та майбутнього.
Зауважимо, що між Вараською міською радою, Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) та громадською організацією "Атланти" підписаний Меморандум про співпрацю.

Чат-бот Вараської громади! TelegramViber Приєднуйтесь!