У Вараській громаді завершився навчальний рік

Останній дзвоник 2022 у Вараській громаді, як по всій Україні, через повномасштабне вторгнення росії на територію нашої держави відбувалися не так, як завжди.

Так, у Вараській громаді цьогоріч, за ініціативи батьків та випускників, останні дзвоники проводилися у вигляді благодійних концертів, кошти з яких будуть направлені на потреби ЗСУ.

Однак, попри воєнний стан, заклади громади вирішили не забувати про добрі традиції довоєнного часу. Зокрема, в одному із Вараських ліцеїв випускники станцювали традиційний вальс на майданчику школи та висадили магнолії.

Чат-бот Вараської громади! TelegramViber Приєднуйтесь!