Вараська громада направила чергові вантажі гуманітарної допомоги

Вараська громада продовжує допомагати усім українцям, що потерпають від дій окупантів.

Волонтерський штаб Вараської громади відправив чергові вантажі гуманітарної допомоги до територій України, що постраждали внаслідок російської агресії. Цього разу допомогу відправлено до Харкова (близько 800 кг) та Запоріжжя (близько 200 кг).

Вантажівками направили продукти харчування та засоби гігієни для потреб військових та населення, що нині перебуває на даних територіях.

Дякуємо усім, хто долучається до збору допомоги.

Нагадуємо, усе необхідне для наших захисників приносьте у Волонтерський штаб, котрий розміщується у Палаці культури. Потреби штабу уточнюйте у координатора Штабу Олени Корень (контактний номер телефону +38-098-228-62-52).

Чат-бот Вараської громади! TelegramViber Приєднуйтесь!