У Вараші молилися за здоров'я українських воїнів

Сьогодні у пристанційній каплиці відбувся молебень за здоров'я українських воїнів та спільна молитва за перемогу України.

Службу відправив архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон. Також під час його архіпастирського візиту відбулася літургія у Свято-Іоанно-Богословському храмі у с.Заболоття.

"Захист держави відбувається передусім на полі бою. Але й інші фронти – волонтерський, економічний, духовний. Сьогоднішній візит владики Іларіона – важлива подія для Вараської громади. І такі спільні молитви за наших захисників, за Україну, за наближення нашої перемоги дуже потрібні у наш час", – зауважив міський голова м.Вараш Олександр Мензул.

Чат-бот Вараської громади! Telegram, Viber Приєднуйтесь!