Олександр Мензул нагородив учнів рою "Стріла" Вараського ліцею №1

Сьогодні міський голова м.Вараш Олександр Мензул відзначив учасників ІІІ-го Всеукраїнського етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура").

Учні Вараського ліцею №1 із рою "Стріла" посіли другі місця у конкурсах "Тактична підготовка: дії малого підрозділу в бою" та "Орієнтування на місцевості".

0351

"Пишаємося нашими хлопцями й дівчатами. Сьогодні знання, які вони здобувають під час цього навчання-гри, цінні й у воєнний час і за мирного життя – думаю однолітки будуть заздрити їх умінням виживати у лісі. Зростає гідне поповнення захисникам нашої держави", – сказав очільник Вараської громади.

Чат-бот Вараської громади! Telegram, Viber Приєднуйтесь!