Олександр Мензул взяв участь у роботі обласної Координаційно-консультативної ради з питань місцевого самоврядування

Міський голова м.Вараш Олександр Мензул взяв участь у черговому засіданні Координаційно-консультативної ради з питань місцевого самоврядування при голові Рівненської обласної ради.

Голови майже усіх територіальних громад області, голови постійних комісій та керівництво обласної ради обговорювали питання скорочення видатків освітньої субвенції у громадах, питання дати та формату початку нового навчального року на Рівненщині, співпраці територіальних громад і органів поліції, розвитку громад в умовах ліквідації наслідків війни. Також директор комунального закладу "Ветеранський простір" Ольга Яковлєва розповіла про діяльність очолюваної нею структури та реалізацію проєкту "Соціальне менеджерство в громадах Рівненщини".

Cвітлини прес-служби Рівненської обласної ради

Чат-бот Вараської громади! Telegram, Viber Приєднуйтесь!