Олександр Мензул привітав медичних працівників напередодні професійного свята

Щорічно у третю неділю червня в Україні традиційно відзначають День медичного працівника. З нагоди професійного свята працівників галузі охорони здоров’я привітав міський голова м.Вараш Олександр Мензул.

Під час урочистостей 22 вараських медики були нагороджені грамотами міського голови.

IMG 0425

"У цей складний час для України, робота медиків, напевно, є другою за важливістю у нашій державі. Сьогодні 45 років із дня створення лікарні і це дуже символічно. Продовжуємо розвивати медичні заклади: доправляється раніше придбане обладнання, тривають ремонти. Наші вараські медики постійно навчаються та підвищують свою кваліфікацію. Бажаю вам здоров’я, задоволення від роботи і всім нам мирного неба", – зазначив очільник Вараської громади.

Чат-бот Вараської громади! TelegramViber Приєднуйтесь!