Вараські футболісти взяли учать у благодійному турнірі на підтримку ЗСУ

Вараські спортсмени беруть активну участь у змаганнях на підтримку українських військових.

Упродовж 6 і 7 серпня на Львівщині відбувся благодійний турнір на підтримку ЗСУ "Lviv Football Cup", одним із учасників якого стала команда Вараської громади – команда ветеранів "РАЕС". Трансфер команді забезпечено за кошти платників податків громади.

Основна мета спортивного заходу – збір коштів на підтримку 24 стрілецької роти Національної Гвардії України. До благодійного турніру долучилось 8 команд sз Львівської області, Тернопільщини, Одещини, Рівненщини та Волині.

Чат-бот Вараської громади! TelegramViber Приєднуйтесь!